Brygadzista/koordynator załogi sprzątającej w szpitalu w Wolicy (Kalisz)

Oferta pracy dodana przez: A Gawarzewska Impel, w kategorii: Pozostałe

To ogłoszenie może być już nieaktualne.

Oferta pracy dodana przez: A Gawarzewska Impel, w dniu: 2020-12-15

Pełna treść ogłoszenia:

HR For Business – spółka będąca częścią Grupy Kapitałowej Impel dla swojego Klienta – ogólnopolskiej firmy z branży usługowej poszukuje osób na stanowisko:

brygadzista/koordynator załogi sprzątającej w szpitalu w Wolicy

Miejsce pracy: Wolica pod Kaliszem

Dni i godziny: praca w systemie zmianowym, 7 dni w tygodniu.

Opis stanowiska:

  • Utrzymywanie pozytywnych kontaktów z przedstawicielami kontrahenta
  • Prowadzenie rekrutacji, szkoleń oraz wprowadzanie w zakres obowiązków nowych pracowników
  • Dbanie o wysoką jakość świadczonych usług
  • Właściwa organizacja pracy podległych pracowników liniowych z uwzględnieniem potrzeb osób niepełnosprawnych
  • Nadzór nad właściwie wykonywaną pracą, zgodną z przepisami BHP i ppoż. oraz wewnętrznymi regulacjami technologicznymi
  • Kierowanie grupą pracowników, tworzenie grafików, rozliczeń oraz kontrola obecności pracowników i organizacja zastępstw
  • Terminowe sporządzanie zapotrzebowania na materiały eksploatacyjne i inne środki oraz wydawanie środków myjących i dezynfekujących z magazynu
  • Współpraca z pozostałymi działami firmy w celu zagwarantowania poprawnego funkcjonowania podległego obiektu
  • Raportowanie

Wymagania:

  • Doświadczenie w zarządzaniu personelem liniowym jest warunkiem koniecznym
  • Aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne oraz szczepienie WZW-B (żółtaczka zakaźna)
  • Znajomość branży będzie bardzo dużym atutem
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne, interpersonalne i przywódcze
  • Umiejętność planowania pracy, podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów
  • Zaangażowanie, umiejętność pracy pod presją czasu
  • Znajomość obsługi komputera - pakiet Office
  • Znajomość przepisów o zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, prawa pracy i podstawowa wiedza z zakresu BHP

Oferujemy:

  • Stałą i stabilną pracę
  • Samodzielne stanowisko pracy
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • umowa o pracę + premia
  • Dużo wyzwań i dynamiczne środowisko pracy
  • Możliwość awansu w strukturach spółki
  • możliwość przystąpienia do programu Multisport, ubezpieczenia grupowego lub prywatnej opieki medycznej

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania CV z poniższą klauzulą RODO a.gawarzewska@impel.com

Wyrażam zgodę dla HR FOR BUSINESS SP Z O. O. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją tego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat. Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest HR FOR BUSINESS SP Z O. O. z siedzibą we Wrocławiu (53 – 111), przy ul. Ślężnej 118.

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Kalisz

Wymiar czasowy pracy: Inny

Forma zatrudnienia: Inny

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Telefon kontaktowy: 510 013 640, E-mail: a.gawarzewska@impel.pl

Wyślij wiadomość

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiKalisz.pl

To Twoje ogłoszenie? - Edytuj treść oferty