Ambasador Marki ( hostessa/ host )

Oferta pracy dodana przez: M Lazarz Interkadra, w kategorii: Obsługa klienta

To ogłoszenie może być już nieaktualne.

Oferta pracy dodana przez: M Lazarz Interkadra, w dniu: 2019-02-13

Pełna treść ogłoszenia:

InterKadra to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego z 12-letnim doświadczeniem na rynku. Jesteśmy firmą godną zaufania! Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb.
Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.
Obecnie dla naszego Klienta prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Ambasador/ka marki
Nr ref.: AMB/0119/NO
Lokalizacja: Kalisz

Zadania:
• Informowanie pełnoletnich osób o wyrobach tytoniowych Klienta;
• Zachęcanie do zakupów wyrobów firmy;
• Wspieranie działań marketingowych firmy;
• Przeprowadzanie ankiet wśród Klientów galerii handlowych, sklepów detalicznych oraz na renomowanych stacjach benzynowych.

Wymagania:
• Wiek: ukończone 18 lat ;
• Wykształcenie minimum średnie (mile widziani studenci);
• Dyspozycyjność 5 dni w tygodniu (poniedziałek-sobota), w godzinach między 7:00 -22:00 (dziennie 4-6 godzin) – elastyczny grafik;
• Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta;
• Umiejętność prezentacji i komunikatywność.

Oferujemy:
• Atrakcyjną stawkę godzinową 15 zł/h netto + premia 8zł/h netto;
• Program motywacyjny - miesięczne premie za dobre wyniki;
• Możliwość awansu;
• Możliwość dłuższej współpracy;
• Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie;
• Gwarantujemy niezbędne narzędzia do pracy i artykuły promocyjne;
• Elastyczny grafik - osoba sama wybiera godziny pracy, dostosujemy się do Twoich obowiązków.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres m.lazarz@interkadra.pl

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Kalisz

Wymiar czasowy pracy: Dodatkowa / sezonowa

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Wyślij wiadomość

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiKalisz.pl

To Twoje ogłoszenie? - Edytuj treść oferty